Gizlilik Politikası

Pazardanteklifal.com internet sitesi olarak, kullanıcılarımızın güvenliği ve almış oldukları hizmet kalitesi herşeyden önce gelmektedir. Bundan kaynaklı olarak kullanmış olduğumuz SSL sertifikası ve yazılımlarımız sayesinde sitemizden yapacağınız tüm işlemlerde bilgileriniz güvence altına alınmaktadır. Bize vermiş olduğunuz bilgiler, hiçbir şekilde 3. Taraflara verilmemektedir. Yapmış olduğumuz işlemlerde sizden alınan bilgilerin başka yerde kullanılmayacağının garantisi vermekteyiz.

Müşteri memnuniyeti ve güvenliği için sürekli olarak güncellemeler gerçekleştiriyor ve gelişmeye devam ediyoruz. Sitemizden kaynaklı bir sorun gerçekleştiğinde tüm sorumluluğu üstlenerek, sorunun çözümü için sizlere yardımcı oluyoruz. Türkiyede ilk olan internet sitemizde özellikle güvenliğinize önem verdiğimiz için titizlikle çalışmaktayız.

Pazardanteklifal.com üzerinde bizim tarafımızdan paylaşılmış olan görsellerin ve yazıların tüm telif hakkı tarafımıza aittir. İzinsiz kullanımı tamamen yasaktır. İzinsiz kullanım halinde, kaynakça belirtmiş olsanız bile, görseli veya yazıyı paylaşan kişi hakkında dava açma hakkımız bulunmaktadır.

Pazardanteklifal.com üzerinde kullanıcılar tarafından paylaşılmış olan görsellerin ve yazıların telif hakları, paylaşımı gerçekleştiren kişilerin sorumluğundadır. Herhangi telifsiz içerik paylaşımında sorumluluk kullanıcıya aittir. Pazardanteklif.com kullanıcıların paylaşmış olduğu yazıların ve görsellerin sorumluluğunu üstlenmemektedir. 

Sitemiz üzerinde kişisel bilgilerin toplanması, kullanımı ve işlenmesi konusunda üst düzey önemler almaktayız. Hukuksal olarak Türkiye devletinde yürürlükte olan gizlilik ve veri kanunu ilkilerine uygun bir şekilde hareket etmekte ve sizin kişisel bilgilerinizin gizliliğini korumaktayız.

 

Pazardanteklif.com sitesine kayıt olmuş olan tüm herkes, gizlilik politikası ilkerini okumuş kabul edilir.