Hakkımızda

ZAMAN, HIZ, ÜSTÜN KALİTE, SEÇENEKLERİ DEĞERLENDİRELBİLME, TEK FİRMAYA BAĞLI KALMAMA

 

2020 yılında kurulmuş olan pazardanteklifal.com isimli internet sitesi; otel, cafe ve restoran sektöründe faaliyet gösteren işletmeleri ve tedarikçi firmaları buluşturan dijital platformdur. 

Sektör üzerinde tedarikçi bulmak için uzun uğraşlar gerektiğini ve en uygun fiyatın nerede olduğunu bilmenin oldukça zor olduğunu bilerek sektör üzerinde sizlere güvenilir bir hizmet vermek adına dijital sektörün tüm imkanlarını kullanarak internet dünyasına büyük bir giriş yaptık. 

Geliştirmiş olduğumuz profesyonel sistem, hem işletme statüsünde yer alan kişiler, hemde tedarikçi statüsünde yer alan kişiler için oldukça uygundur. Sitemiz aracılığı ile cafe, otel ve restoranlar kendilerine en uygun tedarikçiyi bulurken, tedarikçi olan kişiler ise satışlarını büyük ölçüde arttırarak firmalarını büyültebilme fırsatını yakalar.

Pazardanteklif.com olarak sizlere ürünleri tek bir siteden inceleyerek, sipariş verebilme imkanı sunabiliyoruz. Onlarca firmayı gezmenize artık gerek yok. Sadece sitemiz üzerinden tüm ürünlerin görsellerine ve bilgilerine ulaşarak tedarikçi firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet veren bir firma olduğumuz için; en iyi reklamın, ağızdan ağıza dolaşan reklam olduğunu düşünmekteyiz. Özellikle hizmet vermiş olduğumuz sektörün genişliği göz önüne alındığı zaman bu çok fazla kişiye erişiyor olduğumuz anlamına geliyor.

 

Sektörün ne kadar zorlu olduğunu biliyoruz, bu yüzden sizlere en iyi hizmeti sunmaya devam ediyoruz.