Otel Cafe ve Restoran İşletmelerinin Avantajları

Size tek bir internet sitesi üzerinden sektörünüz üzerinde yer alan tedarikçilere ulaşabileceğinizi söylesek ne derdiniz? 

Pazardanteklifal.com olarak sizleri tedarikçiler ile ortak bir adreste birleştirmekteyiz.

 Bu hizmetten yararlanmanızın çok büyük avantajları bulunuyor. Bunlar;

 

1-İhtiyacınız olan tüm ürünleri tek bir adres üzerinde bulabilirsiniz. 

Eğer aradığınız ürünü hiçbir tedarikçi firma sağlamıyorsa bile istediğiniz ürün hakkında bilgi vererek yeni bir istek oluşturulabilir. Böylelikle sistem üzerinde size o ürünü sağlayabilecek firmalardan teklifler gelmeye başlayacaktır.

2- Zamandan ve maliyetten yüksek oranda kar edebilirsiniz.

Normalde bir ürünü aramanın birçok farklı yolları vardır. Pazardanteklifal.com sitesinde filtreleme özelliğiyle kategorisine göre istediğiniz ürünü zaman kaybetmeden arayabilir ve fiyatlarına göre sıralayabilirsiniz. Aynı platform üzerinde rekabet ortamı oluştuğundan, çok fazla tedarikçi olmasından kaynaklı olarak, tedarikçiler ürünleri size daha uygun fiyatlarla sağlamak isteyeceklerdir.

3-Alım talebi oluşturabilir ürün ve fiyat araştırmasını hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

4-1000’lerce tedarikçi firmaya tek tıklama ile kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilir ve kendileri ile iletişime geçebilirsiniz.

 

5- Sistem üzerinde yer alan mağaza özelliği sayesinde tedarikçilerin mağazalarına erişebilir, ürünlerini inceleyebilir ve puan ile yorumlarına bakarak değerlendirebilirsiniz.