Tedarikçi Firma Avantajları

İş dünyasına yeni girmiş bir şirketi piyasaya tanıtmak veya var olan bir şirketin kazancını arttırmada önemli rol oynayan reklamlar için yüksek ücretler ödemek gerekebilir. 

Müşterilerinizin istek ve ihtiyaçlarını görerek, onların ihtiyaçlarına göre ürün sağlayarak dijital bir ortam sunan pazardanteklifal.com; pazarlama ve reklam maliyetlerinden kar etmenizi amaçlamıştır.

1- Pazardanteklifal.com sitesine kaydolabilir ve aynı sektörden işletmelere ulaşabilir, kendileri ile iletişime geçebilirsiniz.

2-İşletmelerin hangi ürünlere ihtiyacının olduğunu online bir şekilde görerek, piyasa analizini bizim aracılığımız ile yapabileceksiniz. İdeal tüketicinizi ve isteklerini anlamanıza yardımcı olacaktır. 

3-Sitemizde oluşturulan ürün taleplerini karşılamak için ürün yelpazenize yeni ürünler ekleyebilir ve yeni ürünlerinizi işletmelere kolay bir şekilde tanıtabilirsiniz. Eklemiş olduğunuz ürünler sizin mağazanıza kaydedilir ve işletmeler profilinize girdiğinizde ürünleriniz hakkında daha fazla bilgi alabilir. Ürünler üzerinde ne kadar fazla bilgi verirseniz, o kadar fazla satış yaparsınız.

4-En büyük avantajınız ise işletmelerin taleplerine teklif verebilmenizdir. Gelişmiş filtreleme ve bildirim özelliği sayesinde bulunduğunuz bölge üzerinde yer alan işaretli bölgelerden gelen ürün talepleri hakkında anında haberdar olabilir ve teklif vererek ürün satışı gerçekleştirebilirsiniz.

5-Dijital platformda bir mağaza sahibi olduğunuzu düşünün. Tüm ürünleriniz 24 saat gösterimde ve sürekli olarak etkileşim almaya devam ediyor.

6-Ürünlerinizin tanıtımını yapmak için iş gücünüzden kazanç sağlayabilir veya tamamen ortadan kaldırabilirsiniz. Pazardanteklif.com üzerinden artık çok daha fazla işletmeye çok daha kısa sürede ulaşabilirsiniz.