Sisteme Nasıl Kayıt Olunur?

*Pazardan teklif al sitesine kayıt olmak isteyen herkesin şirket veya firma olması zorunluluktur. Sitemize dışarıdan şahıs olarak üyelik alabilmeniz mümkün değildir. Sadece cafe, restoran ve otel sektöründe yer alan işletmeleri, tedarikçi olan firmalar ile birleştirmek adına kurmuş olduğumuz bir platformdur.

*Siteye kayıt olarak fırsatlardan yararlanmak isteyen tedarikçi firmalar, şirket bilgileri ile kayıt gerçekleştirmek zorunludur. Bunun başlıca nedeni, işletme sahiplerini güvence altına alabilmek istememizdir. Şirket olmayan kişiler, tedarikçi olarak sisteme üyelik alamaz.

 

Pazardateklifal.com üzerinden üyelik almak çok basittir. Yapmanız gereken tek şey formu doldurmak ve başvuru oluşturmaktır. Formu doldururken tüm bilgileri doğru olarak vermelisiniz. Bizim tarafımızdan kontrol edilerek, doğruluğu onaylanmış olan başvurular onaylanır. Onay sonrasında giriş yaparak ilan vermeye veya satın alım yapmaya başlayabilirsiniz.

Kayıt işlemi tedarikçi firmalar için ayrı (satıcı)  işletmeler için ayrı (alıcı) olarak iki bölümden oluşur İki tarafında vermiş olduğu bilgilerin kontrolü sağlanır. Bu sayede güvenilir bir platform oluşturulmuş olur.

 

Sizi aramızda görmekten çok memnuniyet duyacağız.  Sisteme kayıt olarak, büyük ailemize katılabilirsin.